CTK 07 Ayarlanabilir Alüminyum Kapı Kasaları

Çuhadaroğlu İç Mekan Alüminyum Kasalı Kapıları Ev ve İş hayatı için Tasarlanmıştır.

Kapılar, insan hayatının her adımında güvenli bölümler oluşturur, gizli konuşmalar, özel hayatlar, yoğun ve dikkatli çalışmalarda özel mekanlar oluşturulmasını sağlar. Kapılar odaları ve insanları birbirine bağlar veya ayırır.

Çuhadaroğlu yılların tecrübesini kullanarak iç kapılarda kullanılan ayarlanabilir alüminyum kapı kasası üretmiştir. İstenilen duvar kalınlığına göre pervaz profili ile ayarlanabilir kapı kasası oluşturulur. Profil birleşim noktalarında 45 derece birleşimlerde köşe takozu kullanılarak dayanıklı ve özenli köşe detayları oluşturulması sağlanır. Ayarlanabilir kapı kasalarının istenilen renge boyanması ile estetik ve mekan tasarımına uygun çürümeyen ve paslanmayan kapı kasaları oluşturulur.

İç ahşap kapılarda laminant yüzey kaplamalı farklı yüzeyler veya ahşap görünümlü yüzeyler kullanılarak tüm mimari uygulamalara cevap verir.

Çalışma ve ev yaşamında tüm uygulamalarda pratik ve kolay montaj yapılmasını sağlar. Çuhadaroğlu kapıları ideal çözüm ve çeşitli kullanım kolaylığı sunar;

  • Açılma yönü (sağ veya sol)
  • Camlı veya camsız kullanma imkanı
  • Tek veya Çift kanat

CTK 07 Ayarlanabilir Alüminyum Kapı Kasaları

CTK07CRK 07
CTK07