Policarbon Hizmetleri

Sky Solid Sistem (cam görünümlü pc levhalar)

Sky Solid Sistem (cam görünümlü pc levhalar)SKY ( SOLİD) Sistem değişik kalınlık, renk ve ölçülerde bir veya iki yüzü UV koruyuculu tek kat polikarbonat levhalardan oluşmaktadır. COMPACT levhaların, optik yapısı sayesinde mükemmel ışık geçirgenlik kalitesi,bu ürünü geniş ve çeşitli sektörlerde kullanıma uygun hale getirir. Üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri sayesinde sağlamlık,sertlik gerektiren mekanik zorlamalara karşı yüksek mukavemeti solid levhaların çok yönlü kullanımına olanak sağlamaktadır.

WT Sistem (tek kat dalga ve trapez kesit levhalar)

WT Sistem (tek kat dalga ve trapez kesit levhalar)WT Sistem, dalgalı ve trapez oluklu değişik formlarda bir veya iki yüzü UV korumalı tek duvarlı solid polikarbonat levhalardan oluşmaktadır. Metal çatı levhaları ile uyum sağlaması ve fevkalade yüksek ışık geçirgenliğinden dolayı teknik aydınlatma problemlerini çözmeye olanak tanır.

Macrolite-S (Sera ve Çatılar için polietilen levhalar)

Macrolite-S (Sera ve Çatılar için polietilen levhalar)MACROLİTE-S dalgalı ve trapez oluklu değişik formlarda bir veya iki yüzü U.V. korumalı tek duvarlı solid termoplastik polyester levhalardan oluşmaktadır. MACROLİTE-S ısı yalıtımı gerektirmeyen sera,gübre, üretim çiftlikleri,depo,teras gibi çok yönlü alanlar için mükemmel tercih sebebidir.

Modülit Sistem( cepheler için pc paneller)

Modülit Sistem( cepheler için pc paneller)MODULIT SİSTEMLER her türlü düşey ışıklıklar için en doğru çözümleri sağlar. Polikarbonat panellerin erkek dişi formu sayesinde birbirine geçmesiyle, ara bağlantı elamanına ihtiyaç duyulmadığından, Modulit sistem kurmak geniş aluminyum profil serisi ile hızlı, kolay ve ucuzdur.

EasyRoof Sistem(sandviç panel çatılar için pc paneller)

EasyRoof Sistem(sandviç panel çatılar için pc paneller)SKL ve Easyroof 30 Sistem, sandviç panel ile kaplanan düz çatılarda ışıklık alanları oluşturmak için üretilmiştir.SKL Sistem,çatı eğiminin tüm uzunluğu boyunca polikarbonat ve metal levhaların farklı genleşmesini karşılayan her çeşit çatı sandviç paneli için tek doğru üründür.

BDL Sistem (kilitli sistem pc paneller)

BDL Sistem (kilitli sistem pc paneller)BDL Sistem, yüksek ışık geçirgenliği,termal yalıtım ve yüke dayanıklılık aranan her çeşit eğimli veya düz çatı ışıklıkları için en uygun çözümü sağlar.BDL Sistem,4 duvarlı policarbonat panel ile hızlı, pratik montaj için panelleri birbirine bağlayan pc veya aluminyum kilit ve aksesuarlardan oluşur.

Grecatec 10 mm (üç duvarlı trapez kesitli levhalar)

Novalüx Sistem

Novalüx SistemNOVALUX Yaygın olarak kullanılan kalınlıklarda (6-10-16) bile uygulanabilmekte, böylece yüksek ısı yalıtımı ve mekanik dayanıklılığı yanısıra Novaluxün düşük ağırlğa sahip olması sayesinde ekonomik maliyet çözümleri sunmaktadır.

Standart Sistem

Standart SistemSTANDARD Sistem,yüksek geçirgenlik,dayanıklılık ve termal yalıtım sunan değişik yapı, renk ve ölçülerde UV koruyuculu çok duvarlı polikarbonat levhalardan oluşmaktadır. Malzemenin boşluklu oluşundan dolayı elde edilen termal yalıtım, eşdeğer malzemelerden(cam..vb) çok daha ucuz sağlanır.Diğer malzemelerle karşılaştırıdığında kırılma dayanıklılığı ürünü güvenilir kılmaktadır.

Teknolüx Sistem

Teknolüx SistemTEKNOLUX Yeni yüksek performanslı ürünlere talebin büyümesi yeni tip polikarbonat levhaların geliştirilmesini sağladı.Tekno-lux sistem 4 duvarlı,petek dokulu ve kare kesitli ürünlerden oluşan yeni bir levha serisidir. Daha önce hiç ulaşılmamış teknoloji sayesinde, çok yüksek mekanik dayanıklılık, mükemmel ısı yalıtımı ile birleştirilmiştir